Aktuality

K rekreačním i pracovním pobytům Vám můžeme také nabídnout

dva apartmány (čtyřlůžkový a šestilůžkový).

více na www.babiccino-udoli-ubytovani.cz

Úvod

Rádi byste strávili dovolenou či víkend v roubené venkovské chalupě v blízkosti Babiččina údolí? Dopřáli svým dětem proběhnout se po velkém dvorku a zahradě? Ubytujte se u nás.

Naše ubytování se nachází v obci Zblov, která je vzdálená pouhých 1,5 km od Ratibořic. Okolo roubenky je oplocená zahrada o velikosti cca 1700 m2, kde můžete zdarma parkovat. Kola lze uložit v uzamykatelném prostoru. K posezení můžete využít nejen krytého zápraží, ale i celého prostoru zahrady, jež v sezóně nabízí plody malin, ostružin, třešní či švestek, na kterých si můžete pochutnat. K dispozici je vám ohniště, opékací jehly, gril, badmintonové rakety. V chalupě jsou celkem 2 ložnice (4 lůžková a 2 lůžková s možností přistýlky), velká kuchyň, koupelna, WC a předsíň. V případě zájmu Vám můžeme zapůjčit dětskou postýlku. Kuchyň je vybavena lednicí, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a veškerým potřebným nádobím.

Přijedete-li vlakem nebo autobusem, zajistíme Vám zdarma přepravu do našeho ubytovacího zařízení. Pokud máte možnost příspěvku od zaměstnavatele, vystavíme Vám fakturu. Vašeho psího miláčka můžete vzít s sebou po domluvě s majitelem. V případě dlouhodobého pobytu lze domluvit individuální cenu.